Historie a současnost

 O nás 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme Vám vždy ochotně k dispozici při výběru léků i ostatních doplňků. U nás nakoupíte léky vždy levně a kvalitně. Našim cílem je nabídnout Vám nejen léky, které potřebujete, ale také širokou paletu dalších produktů, služeb a rad souvisejících nejen s Vaším zdravím, ale také s Vaším vzhledem a kondicí. To vše v perfektní kvalitě a s pozitivním přístupem. Naší specializací je potom péče o výkonné umělce a interprety.

Lékárna U Černíků s.r.o. byla založena roku 1993, jako první soukromá lékárna v Třebíči.

Majitelkou a jednatelkou lékárny je Jana Heřmanová.

  • Odborný zástupce: PharmDr. Lenka Seborská
  • Vedoucí lékárny: PharmDr. Markéta Klímová
  • Lékárníci: PharmDr. Zuzana Trnková, Mgr. Jana Malá
  • Laborantka: Andrea Ježková
  • Další zaměstnanci: Dagmar Karasová

Od listopadu 2013 je v provozu také pobočka Lékárny U Černíků - provozovna Okříšky

Naše služby pro Vás

Historie lékárny

Lékárna "U svatého Josefa" byla založena roku 1908 PhMr. Františkem Černíkem, jako druhá lékárna v Třebíči. Roku 1912 postavil František Černík nový, secesní, měšťanský dům, kam lékárnu přestěhoval. Od tohoto roku funguje lékárna na rohu ulic Bedřicha Václavka a Smila Osovského nepřetržitě. Rodina Černíkova je významnou lékárnickou rodinou. Všichni synové Františka Černíka byli lékárníci a kromě Třebíče provozovali lékárny také ve Znojmě, Plzni a Okříškách. Dnešní majitelka a jednatelka lékárny, Jana Heřmanová, rozená Černíková, je dcerou nejmaldšího syna Františka Černíka, Jaroslava, který vedl lékárnu v Okříškách. Tu do dnešního dne provozuje jeho syn RNDr. Jaroslav Černík.

Současnou podobu a název získala Lékárna U Černíků roku 1993, kdy byla otevřena, jako jedna z prvních porevolučních soukromých lékáren v republice a jako úplně první soukromá lékárna v Třebíči.

Fotogalerie

Lékárna U Černíků Třebíč

Přečtěte si jako první, co je nového

Založeno 1908